Zapraszamy serdecznie na cykl seminariów, organizowanych we współpracy z Instytutem Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Poznaniu jest współorganizatorem spotkań w on-line. Dbając o procesową współpracę z jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym cyklu seminariów: On-line on-soul 2020 Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 
Patronat: Polskie Stowarzyszenie Szkół Pracy Socjalnej.
Będzie to spotkanie dyskusyjne, a zarazem pierwsze otwarte seminarium z cyklu:
 
„Praca socjalna, izolacja, zdrowie psychiczne. Inspiracją i punktem wyjścia do dyskusji będzie film dokumentalny pt. „Izolacja”. Jego autorzy przyjrzeli się różnym doświadczeniom społecznej izolacji”.
 
Do zaproszenia dołączamy link do strony Instytutu Socjologii UJ, na której zamieszczono plan całego cyklu seminariów: Do zaproszenia dołączamy link do strony Instytutu Socjologii UJ, na której zamieszczono plan całego cyklu seminariów: Do zaproszenia dołączamy link do strony Instytutu Socjologii UJ, na której zamieszczono plan całego cyklu seminariów: Do zaproszenia dołączamy link do strony Instytutu Socjologii UJ, na której zamieszczono plan całego cyklu seminariów: https://socjologia.uj.edu.pl/nauka/on-line-on-soul-2020, gdzie mogą się Państwo zapoznać ze szczegółowymi tematami spotkań seminaryjnych. gdzie mogą się Państwo zapoznać ze szczegółowymi tematami spotkań seminaryjnych. gdzie mogą się Państwo zapoznać ze szczegółowymi tematami spotkań seminaryjnych. Do zaproszenia dołączamy link do strony Instytutu Socjologii UJ, na której zamieszczono plan całego cyklu seminariów: , gdzie mogą się Państwo zapoznać ze szczegółowymi tematami spotkań seminaryjnych.
gdzie mogą się Państwo zapoznać ze szczegółowymi tematami spotkań seminaryjnych.
Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu seminariów: 23 czerwca 2020 r. w godz. 17:00 – 19:00 🤗
Superwizja